Sportgala

Op vrijdag 6 mei werden de Zemstse sportkampioenen van de afgelopen 3 jaren gevierd.

Na een receptie en verwelkoming door de schepenen en burgemeester, trakteerde het acroteam van turnkring Excelsior het aanwezige publiek op een heuse show.
Ook Aagje Vanwalleghem, een van de beste Belgische turnsters ooit, kwam naar Zemst. Ze had het over het belang van veerkracht en hoe dit versterkt en gestimuleerd kan worden door de omgeving.

Bedankt aan alle sporters in Zemst en aan heel het entourage dat zich hier belangeloos en onuitputtelijk voor blijft inzetten!

Laureaten

2019

  • sportverdienste - verdienstelijke sportieve loopbaan of inzet: Juliaan Deleebeeck
  • opmerkelijke sportieve prestatie: Colin Freeling

2020

  • opmerkelijke sportieve prestatie: Zeger Versteven

2021

  • verdienste in de G-sport - inzet en promotie G-sport: Rudy Bogaerts
  • sportverdienste - verdienstelijke sportieve inzet: Bas Vandenboer
  • opmerkelijke sportieve prestatie: Arthur Vandenboer

KAMPIOENEN

Artistiek zwemmen

  • Mona Van Den Abeele 

Atletiek

  • Bert Muyldermans 
  • Greetje De Greef 

Badminton

  • Flint Croes jeugd 
  • Gaelle De Cuyper U11 
  • Matts Croes jeugd 

Boogschieten (dames masters)

  • Laeti Van den Eede 

Brazilian jiu jitsu

  • Sacha Robeyns 
  • Samir Khadjiev 

Inline skaten

  • Anke Moens
  • Anke Vos 
  • Bastian Boulanger
  • Carolien Van Relegem
  • Fons Trekels 
  • Gino Alderweireldt 
  • Jens Janssens
  • Jorun Geerts
  • Julia Ceska 
  • Kimberley Vercammen 
  • Larissa Vereecke
  • Lieke Moons 
  • Linde De Roeck
  • Lotte Haemels 
  • Louise Malu 
  • Louka Leemans
  • Maarten Lamberts
  • Marie Malu 
  • Merel Haemels 
  • Noor Leyers
  • Nymphe Keuleers
  • Ruben Roosens
  • Sietse Troost
  • Staf Trekels 
  • Tom Vennix

Judo

  • Atse Devoogdt (team U13) – U15 
  • Caro Casteels U18 
  • Lowie Bertens (team U13) 
  • Mattias van Der Stichelen (team U13)
  • Milan Hintjens U18 
  • Naomi Delafortrie (team U13) 
  • Owen Marcelis +21 
  • Yari Rais U15 

Ritmische gymnastiek

  • Sky Vandenhoeck 
  • Querelle Vandenhoeck 

Rope skipping

  • Aurelia Vandenbosch 
  • Elena Chiang 
  • Esther Lombaerts 
  • Fee Ollevier 
  • Fenne Drieskens 
  • Fien Mertens 
  • Fleur Peeters 
  • Hanna Van Es 
  • Jarne Meulemans 
  • Jill Lombaerts 
  • Jitte Bolijn 
  • Jools De smet 
  • Jorrit Bolijn 
  • Lena Vermeylen 
  • Lieze Geerts 
  • Lieze Van Es
  • Lisa Vermeylen 
  • Lotte Beerlandt
  • Lyna De Vos 
  • Mathias Augustus 
  • Nathan Dhondt
  • Noor Mertens 
  • Rune Buls 
  • Tine Tonnelier 
  • Wout De Soete
  • Wout Horman 
  • Xander Nauwelaerts 

Schermen

  • Zeger Versteven 

Schoolslag - zwemmen

  • Kayleigh Kennis

Skeleton

  • Colin Freeling 

Trailrunning

  • Mark Vanhoof 

Trailrun en (berg)lopen

  • Wouter Verheyen 

Triatlon en duatlon

  • Balte Thijs 

 

Turnen

  • Marie De Smedt

Veldrijden

  • Bas Vandenboer
  • Seppe Vandenboer

Veldrijden, triatlon en duatlon

  • Arthur Vandenboer

Zwemmen

  • Jessica Peeters