Schatten van Vlieg in de bib: ga op speurtocht!
Deze zomer kunnen kinderen van 3 tot 12 jaar op avontuur in de bib met Schatten van Vlieg. Het thema dit jaar is Zie jij wat ik zie? en draait helemaal rond kijken, ontdekken en speuren.
Van 1 juli tot en met 31 augustus trekken kinderen door de bibliotheek op zoek naar verborgen details op kleurrijke zoekplaten. Er zijn twee aangepaste zoektochten: één voor kleuters en één voor kinderen van de lagere school. Met een scherp oog lossen ze opdrachtjes op en komen ze stap voor stap dichter bij de schatkist.
De zoektocht duurt ongeveer een halfuur en is ideaal voor gezinnen. Deelnemen is gratis en kan tijdens de openingsuren van de bib.
Kom kijken, zoeken en ontdekken… want soms zie je meer dan je denkt!
Boekenverkoop: geef verhalen een tweede leven
Maak plaats in de rekken én ontdek nieuwe leesparels tijdens onze boekenverkoop in de bib. In juli en augustus verkopen we een selectie afgeschreven boeken en andere materialen. De verkoop start op 1 juli. Voor slechts € 0,40 per boek, zowel voor volwassenen als jeugd, geef je verhalen een tweede kans. Tijdschriften en dvds koop je al voor € 0,20.
In de verkoophoek vind je een ruime en gevarieerde keuze: romans, thrillers, jeugdboeken, informatieve boeken, tijdschriften en meer. Alles aan vriendelijke prijzen.
Kom zeker eens snuisteren. Misschien ga je wel naar huis met verrassende vondsten en een goed gevulde boekenkast.
