Asfalteringswerken in Zemst

Vanaf dinsdag 1 april 2025 start de firma Grizaco, in opdracht van de gemeente, met asfalteringswerken aan het wegdek op meerdere plaatsen in Zemst. 

Inwoners van de betrokken straten ontvangen tijdig een brief met meer informatie.

Details van de werkzaamheden

De werken starten met het frezen van de toplaag, de werfzone blijft toegankelijk voor plaatselijk verkeer, zodat alle bewoners hun woning kunnen bereiken. Nadien wordt de nieuwe asfaltlaag aangebracht.

Er wordt telkens gewerkt tussen 7 en 17.30 uur. 

Voorziene planning

Omdat deze verschillende werken mekaar opvolgen, kan de exacte aanvangsdatum van de werken in elke straat niet aangegeven worden.

De planning kan ook wijzigen door weersomstandigheden of onvoorziene factoren.

Toegankelijkheid tijdens de werken

Tijdens de duur van de werken zal de straat op de plaats van de werfzone afgesloten worden voor auto’s. Voetgangers en fietsers kunnen wel passeren mits de nodige voorzichtigheid.

Alle woningen blijven bereikbaar; enkel tijdens het aanbrengen van de nieuws asfaltlaag kunnen woningen tijdelijk niet bereikbaar zijn. De garages van de hoek Peter Benoitlaan/Ernest Claeslaan blijven wel bereikbaar.

We vragen iedereen om voorzichtig te zijn in de buurt van de werfzone.

Grizaco stelt alles in het werk om eventuele overlast tot een minimum te beperken.

Vragen of bijkomende informatie

Heb je nog vragen, opmerkingen of nood aan wat extra informatie? Neem gerust contact op.

Betrokken straten

Jagers te Voetlaan

Peter Benoitlaan/Felix Timmermanslaan

Keine Parijsstraat

Beekveldstraat

Kattenhuisstraat

Baron De Royedreef

Mechelbaan

Haverenblok

Kreupelstraat/Warandeweg