Wonen & LevenGezondheid & WelzijnSport, Jeugd & CultuurOnderwij & KinderopvangHandel & WerkenAfval & CompostMilieuToerisme
BestuurPolitieBrandweerOCMW
MeldpuntForumPollSubsidiesE-loketZoekertjesVraag & antwoord
AdresgidsA tot ZPublicatiesReglementenLinksPershoekHelp

home > Omgaan met onze afvalberg

Omgaan met onze afvalberg

Inwoners van Zemst kunnen voor de gesubsidieerde prijs van 10 euro een compostvat kopen en voor de gesubsidieerde prijs van 75 euro een compostbak. Meer informatie hierover vindt u onder COMPOST.

Wat kan gecomposteerd worden en wat niet? Mag ik eierschalen, citroenschillen en koffiefilters in de compostbak gooien? Een antwoord op deze vragen vindt u in de meest recente VLACO-lijst van al dan niet composteerbare materialen. 

U kunt ook premies ontvangen voor de aankoop van een fluisterhakselaar, mulchmaaier of traaggroeiend gras. Meer informatie hierover vindt u onder AFVAL VOORKOMEN.

Meer informatie over selectieve ophaling van afvalstoffen, de ophaalkalender en het containerpark, vindt u op de website van INCOVO.

Of neem een kijkje op de nieuwe blog van de compostmeesters Zemst.

 

 

COMPOST
compostinfo
compostvaten en -bakken
compostmeesters
AFVAL VOORKOMEN
fluisterhakselaar
mulchmaaier
traaggroeiend gras